menuordersearch
afarinkala.com

قوانین ,

(0)
(0)
قوانین
قوانین سایت
ضمن تشکر از انتخاب فروشگاه اینترنتی ‌آفرین کالا برای خریدهای خود، با توجه به اینکه خرید از این سایت به معنای قبول قوانین آن است لطفا این قوانین را با دقت مطالعه فرمایید.
قوانین کلی
با توجه به این که سایت اینترنتی آفرین کالا مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده تاسیس گردیده است، در نتیجه کاربران سایت نیز موظف به رعایت قوانین سایت و قوانین مرتبط با کاربران هستند.
تعریف کاربر یا عضو
عضو یا کاربر فردی است که پس از ثبت مشخصات خود و عضویت در سایت با آن مشخصات اقدام به خرید یا ثبت سفارش می کند.
قوانین حفظ حریم خصوصی
آفرین کالا متعهد است که از کلیه اطلاعات شخصی و خصوصی کاربران که این سایت وارد کرده اند حفاظت کرده و تنها برای انجام خریدهای آنها مورد استفاده قرار می گیرند.
کلیه اطلاعات و کالاهای موجود در فروشگاه اینترنتی آفرین کالا مانند هرگونه عکس، فیلم، اطلاعات و غیره تنها متعلق به این فروشگاه بوده و جزو اموال آفرین کالا تلقی می شوند و هرگونه استفاده از آنها بدون ذکر منبع و یا بدون اجازه، جرم تلقی شده و مطابق با قانون با سوء استفاده کنندگان برخورد خواهد شد.
فعالیت فروشگاه
فعالیت فروشگاه اینترنتی آفرین کالا در زمینه خرید و فروش سخت افزار کامپیوتر، گوشی موبایل و تبلت می باشد.
مدت زمان تحویل کالا
مدت زمان تحویل کالا بسته به نوع کالا و همچنین بسته به نوع پست ارسالی (سفارشی یا عادی) متفاوت است. در مواردی که کالا در انبارهای داخلی ما موجود باشد تحویا کالا بین 3 تا 6 روز کاری زمان می برد. در صورت ثبت سفارش کاربران گرامی میتوانند کالاهای خود را از طریق پست عادی و در صورتی که خواهان تحویل سریع تر کالا هستند، سفارش خود را از طریق پست پیشتاز تحویل بگیرند که البته هزینه های پست پیشتاز بالاتر از پست عادی می باشد.
رهگیری کالاهای خریداری شده
کد رهگیری کالاهای خریداری شده پس از ثبت سفارش و خرید، از طریق ایمیل برای شما ارسال می شود.
ثبت سفارش و خرید
کاربران برای ثبت سفارش و خرید موظف به ثبت نام در سایت هستند و بدون ثبت نام امکان خرید برای آنها وجود ندارد.
مشتریان و کاربران موظفند هنگام ثبت نام در سایت اطلاعات خود را به درستی و با دقت وارد نمایند زیرا در غیر این صورت بروز هرگونه مشکل به عهده مشتری می باشد زیرا ما تنها از اطلاعات ثبت نامی مشتریان برای ارسال کالاها به آنها استفاده می کنیم.
کالاهای سفارشی مصرف کننده
مشتریان می توانند در صورت تمایل کالاهایی را که در سایت موجود نمی باشند از طریق تماس با ما سفارش داده و در صورت تایید برای آنها خریداری می شوند. در این حالت مدت زمان رسیدن کالاها به دست مصرف کننده ممکن است با توجه به کالا متفاوت باشد و مشتری موظف است پس از اطمینان از مدت زمان تحویل کالا و تنها در صورت رضایت نسبت به آن اقدام به خرید کالا نماید.
روش های پرداخت هزینه سفارشات
1-     پرداخت آنلاین از طریق درگاه بانکی
2-     واریز به حساب بانکی
قیمت گذاری
قیمت ها در فروشگاه اینترنتی آفرین کالا مناسب ترین قیمت ها در اینترنت بوده و این فروشگاه خود را موظف به رعایت حقوق مصرف کنندگان و ارائه بهترین قیمت ها همراه با بیشترین انتخاب برای مصرف کننده می داند.
قوانین برگشت کالا
مشتریان محترم توجه داشته باشید که تنها کالاهایی مشمول قانون برگشت کالا خواهند شد که دارای مشکلات زیر باشند:
1-     از نظر ظاهری یعنی جنس، رنگ، مدل و غیره با کالای سفارش داده شده مطابقت نداشته باشند.
2-     کالای خریداری شده معیوب باشد یعنی دارای مشکل فنی باشد
مشتری می بایست پس از مشاهده این موارد ایراد مورد نظر را کتباً با کارشناسان سایت مطرح نماید و در صورت تایید از سوی کارشناسان سایت می تواند نسبت به عودت کالا اقدام نماید.
کارشناسان ما تنها کالاهایی را برای باگشت تایید می کنند که بسته بندی و ظاهر کالا بدون هیچ گونه عیبی بوده تنها دارای مشکل فنی باشد یا از لحاظ ظاهری با کالای سفارشی متفاوت باشد.
نکات مهم هنگام تحویل گرفتن کالا
مشتریان موظفند هنگام تحویل گرفتن کالا، مشخصات کالای سفارش داده شده در اینترنت را با کالای تحویل گرفته از پست مطابقت دهند و  تنها در صورت مطابقت آن با کالای سفارشی نسبت به باز کردن کالا و بسته بندی اقدام نمایند زیرا در صورت باز کردن بسته بندی، دیگر کالای خریداری شده مشمول قانون برگشت کالا نخواهد شد.
همچنین خریداران محترم توجه داشته باشند که در صورتی که بسته بندی کالا هنگام تحویل گرفتن از مسئول پست مخدوش شده باشد به هیچ وجه  کالا را از پست تحویل نگیرید. زیرا در صورت تحویل گرفتن کالایی که بسته بندی آن توسط پست مخدوش شده باشد دیگر مشتری حق هیچ گونه اعتراضی را ندارد.
گارانتی رسمی محصولات فیزیکی
تمامی محصولات فیزیکی ارائه شده در فروشگاه اینترنتی آفرین کالا دارای گارانتی رسمی تعویض 6 تا 12 ماهه بسته به نوع کالا هستند. محصولاتی مانند گوشی موبایل، تبلت و لب تاپ دارای گارانتی تعویض رسمی 12 ماهه آفرین کالا و محصولاتی مانند ساعت هوشمند و موبایل مچی دارای گارانتی تعویض رسمی 6 ماهه آفرین کالا هستند. شرایط گارانتی به این صورت است که در صورتی که کالای فرستاده شده برای شما دارای نقص باشد یا به اشتباه برای شما فرستاده شده باشد و یا پس از مدتی مشکلی برای آن محصول به وجود آید، پس از تایید توسط کارشناسان ما در امر گارانتی، مشتری می تواند محصول مورد نظر را برای ما فرستاده تا ما آن را برای فروشنده ارسال نموده و جهت رفع نقص یا تعویض آن اقدام نماییم. البته توجه داشته باشید که هزینه تعمیر یا تعویض رایگان بوده اما هزینه ارسال از مشتری تا فروشنده به عهده مشتری می باشد. فروشنده پس از تعمیر یا تعویض محصول مورد نظر، آن را به صورت رایگان دوباره برای ما ارسال خواهد کرد. پس تنها هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد.

با تشکر
مدیریت فروشگاه اینترنتی آفرین کالا
logo-samandehi
با ما در تماس باشید
دفتر مرکزی
آغ-سردشت-خیابان وحدت(کمربندی)-جنب بانک سپه-فروشگاه اینترنتی آفرین کالا
تلفن های تماس
09224325341
info@afarinkala.com
googletwiteryoutelegramaparatfacebook