menuordersearch
afarinkala.com

پاور گرین 330 وات GP330A-EU Plus , 330 وات ,

پیشنهاد ما
موجود
پاور گرین 330 وات GP330A-EU Plus
 1
 2
...
پاور - پاور گرین 330 وات GP330A-EU Plus
(0)
(0)
330 وات
رنگ و مدل کالا
330 وات
گارانتی کالا:
گارانتی (گرین 37 ماه)
تعداد عدد
قیمت کالا
308,000 تومان
ویژگی ها

Green EU Series GP330A-EU+ (Plus)

 

شرکت سیاره سبز “GREEN” با همکاری مرکز تحقیقات صنایع انفورماتیک ایران و در راستای ارتقای سطح کیفی پاورهای جدید خود اقدام به عرضه نسل جدید پاورهای  GREENدر چند گروه نموده است. این نسل جدید پاورها دارای امکانات، نوآوری و عملکردی فوق العاده در مقایسه با پاورهای نسل قدیم GREEN می باشند که از این نظر یک گام بلند در جهت افزایش کیفیت پاورهای GREEN و حمایت از حقوق مصرف کنندگان محترم به شمار خواهد رفت.

با توجه به بحث اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها، یکی از دغدغه های مصرف کنندگان ، انتخاب تجهیزات الکترونیکی با بهره وری بالا می باشد تا کمترین تاثیر را در بهای قبض برق خود شاهد باشند. این نگرانی در میزان مصرف انرژی کامپیوترهای خانگی به چهار عامل اصلی مرتبط است:

  • نوع قطعات داخلی کامپیوتر: همانطور که می دانید، هر قطعه کامپیوتری دارای شرایط مصرف انرژی خاصی می باشد که مجموع مصارف این قطعات، تعیین کننده میزان مصرف انرژی یک کامپیوتر به شمار می رود.
  • راندمان پاور(Efficiency): وظیفه پاور، تامین انرژی قطعات داخلی یک کامپیوتراست. ولی خود پاور به دلیل ماهیت کار مدار سوئیچینگ ، دارای اتلاف انرژی بالایی می باشدو معمولا بخش بزرگی از انرزی دریافتی از شبکه را به صورت انرژی گرمایشی، الکترومغناطیسی و... به هدر می دهد. لذا جهت کاهش اتلاف انرژی می بایست از پاورهای با راندمان بالاتر از 80 درصد استفاده نماییم تا کمترین اتلاف انرژی را در تامین توان مصرفی قطعات سخت افزاری خود داشته باشیم.
  • اصلاح ضریب توان پاور(Power Factor Correction) علاوه بر بحث راندمان که مربوط به اتلاف انرژی بین مسیر ورودی تا خروجی پاور است ، یک عامل دیگر به نام توان راکتیو دربخش ورودی پاور (به دلیل استفاده از خازن و سلف در این بخش) وجود دارد که موجب اتلاف انرژی در این بخش می شود. به همین جهت در پاورهای پیشرفته امروزی از مدار اصلاح ضریب توان (PFC) در حالت  Active استفاده می گردد تا با اصلاح میزان ضریب توان شاهد کاهش چشمگیر هارمونیک جریان و افزایش بازدهی پاور در بخش ورودی باشیم و تمامی توان دریافتی از بخش ورودی به صورت اکتیو مصرف شوند. ضمن اینکه مدار Active PFC تاثیر مستقیمی بر بهبود عملکرد پاور خواهد داشت.علاوه بر این در طرح هدفمندی یارانه ها ، می بایست در مدت زمان مشخصی کلیه کنتورهای برق قدیمی با کنتورهای برق سه زمانه تعویض گردند که یکی از قابلیت های این کنتورهای سه زمانه ، محاسبه میزان توان راکتیو مصرفی است و در صورت استفاده از تجهیزات الکترونیکی فاقد مدار اصلاح ضریب توان، شاهد ضرایب جریمه خاص درقبض برق خود خواهیم بود.
  • میزان مصرف پاور در حالت آماده به کار (Stand By Power Consumption): اغلب مصرف کنندگان کامپیوتر در ادارات و منازل، معمولا به طور متوسط روزانه کمتر از هشت ساعت از سیستم کامپیوتر خود استفاده می کنند. حال آنکه درباقی ساعات شبانه روز، کامپیوتر ایشان درحالت Stand By قراردارد که خود دارای شرایط خاص مصرف انرژی توسط پاور و مادربرد می باشد. این میزان مصرف انرژی درحالت Stand By درطول شبانه روز، هفتگی، ماهانه و سالانه، تبدیل به یک رقم چشمگیر مصرف انرژی بدون بهره وری خواهد شد. بنابراین بهتر است از پاورهایی استفاده نماییم که در حالت آماده به کار، دارای حداقل میزان مصرف انرژی باشند. در همین راستا و مطابق استانداردهای جدید جهانی، به پاورهایی که میزان مصرف انرژی اشان در حالت Stand By کمتر از   1 Wattباشد، EUP READY گفته می شود.

 

 

مشخصات
اتصال SATA3
وزنخیر
اتصال اصلی1
اتصال ATX1
اتصال PCI-Eخیر
اتصال Molex2
اتصال FDD1
اتصال E-ATXخیر
طول کابل خروجیخیر
ویژگیهاخیر
ریل 12V+خیر
استانداردهای محافظتیOCP / OVP / OPP / OTP / SCP
طراحی خنک کننده120mm fan
متوسط طول عمر100,000 Hours
راندمان>85% @ Typical Load
اصلاح ضریب قدرتبله
فاکتور قدرتActive PFC
ریل +5V و +3.3Vخیر
نسخه استانداردATX12V v2.4
برندGreen
گواهی 80PlusBronze
تغذیه پیوسته330W
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
logo-samandehi
با ما در تماس باشید
دفتر مرکزی
آغ-سردشت-خیابان وحدت(کمربندی)-جنب بانک سپه-فروشگاه اینترنتی آفرین کالا
تلفن های تماس
04444338136
09224325341
info@afarinkala.com
googletwiteryoutelegramaparatfacebook